Zarządzanie kontem

Wejdź na stronę bo5.pl i zaloguj się (przycisk w prawym górnym rogu ekranu). Teraz po kliknięciu przycisku „Witaj” w prawym górnym rogu zobaczysz następujące menu.

 1. Twoje zapisy
  Jeśli sam zapiszesz się (czy to przez aplikację mobilną, www czy FB) na ligę lub turniej prowadzony w naszym systemie, informacja o tym zostanie dodana na tę listę.
 2. Twoje wyniki
  Jeśli uczestniczysz w ligach lub turniejach w jakimś klubie korzystającym z naszego systemu, tutaj znajdziesz ich listę.
 3. Twoje rezerwacje
  Jeśli korzystasz w jakimś klubie z rezerwacji kortów w naszym systemie, tutaj znajdziesz ich listę.
 4. Profil
  Wybierając tę opcję przejdziesz do strony umożliwiającej edycję Twoich danych. Możesz tam między innymi dodać swoje zdjęcie, wybrać klub, który reprezentujesz, czy zmienić ustawienia dotyczące prywatności.
 5. Twoja strona gracza
  Każdy gracz ma swoją stronę, na której dostępne są jego dane (jeśli chcesz dodać swoich sponsorów czy klub, wróć do pkt. 4 powyżej) oraz historia rozgrywek. Zobacz jak wygląda to np. u 3-krotnego Mistrza Polski Wojtka Nowisza 🙂
 6. Połącz z Facebook
  Jeśli chcesz zacząć logować się korzystając z Facebooka (będzie to możliwe również w aplikacji mobilnej), wybierz tę opcję. Zostanie otworzone okienko logowania do konta Facebook i w ten sposób połączysz swoje konto w systemie „Best of Five” ze swoim kontem Facebook.
 7. Zmień hasło i Wyloguj
  To raczej oczywiste 😉