Konto użytkownika w systemie Bo5

Dołącz do tysięcy graczy, którzy w łatwy sposób zapisują się na wydarzenia, umawiają i wpisują wyniki! Korzystać z pełnych możliwości systemu ze względów bezpieczeństwa i autoryzacji, mogą tylko zalogowani użytkownicy. Pamiętaj jednak, że rejestracja i utrzymanie konta w naszym systemie jest i będzie bezpłatna! Założenie konta użytkownika umożliwia łatwe i szybkie zapisywanie się na turnieje, ligi, rezerwację kortów, czy umawianie się i wpisywanie wyników ligowych (ligi umawiane).

Zwracamy uwagę, że konto użytkownika każdy musi założyć sam, we własnym imieniu, akceptując regulamin serwisu i politykę prywatności. Udział w lidze, turnieju lub rankingu nie oznacza automatycznie, że masz konto użytkownika.

Jeśli brałeś udział w wydarzeniach organizowanych w systemie Best of Five lub jesteś notowany w rankingu, który jest dostępny w naszym systemie, to znaczy, że posiadasz profil gracza, do którego przypisane są notowania oraz archiwalne wyniki w turniejach i ligach. Został on stworzony przez organizatora wydarzenia lub rankingu.

Jednak żebyś uzyskał dostęp do tego profilu (a więc np. mógł się zalogować w aplikacji mobilnej i mieć w niej dostęp do swoich wyników czy notowań oraz zapisywać się sam na wydarzenia), musisz założyć konto użytkownika (zobacz jak to zrobić).

Jeśli do tej pory nie zakładałeś konta użytkownika, to przy zakładaniu konta zwróć uwagę, aby spróbować połączyć się z istniejącym profilem – w ten sposób uzyskasz dostęp do notowań rankingowych oraz archiwum rozegranych wydarzeń. W przypadku problemów, w każdej chwili śmiało pisz do nas.