Opłacanie wpisowego za ligę

Jeśli organizator udostępnił możliwość opłacenia wpisowego online, możesz to zrobić szybko i prosto bezpośrednio z aplikacji mobilnej w czasie zapisów. Zobacz na poniższym filmiku jak to zrobić.
Przy okazji możesz zajrzeć i polubić nasz profil na Facebooku 🙂

 

Opłacanie wpisowego przez przeglądarkę

Wejdź na stronę www ligi i zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta, zobacz jak je założyć.

Po zalogowaniu możesz zapisywać się na wydarzenia, gdy tylko organizator uruchomi zapisy. Kliknij po prostu przycisk „Zapisz się!”.

W okienku które się pojawi, potwierdź chęć udziału. Strona zostanie przeładowana, Twoje imię i nazwisko pojawi się na liście uczestników i jeśli organizator udostępnił opcję płatności online, pojawi się okienko płatności za kolejkę jak na screenie poniżej.

Domyślnie ustawiona jest kwota podana przez organizatora, jeśli z jakiegoś powodu chcesz zapłacić inną stawkę (oczywiście w porozumieniu z organizatorem), wpisz po prostu inną wartość. Jeśli masz kartę sportową uprawniającą do zniżki i można z niej skorzystać, zaznacz opcję „mam kartę sportową”. Kwota płatności zostanie automatycznie zmniejszona o wartość zniżki. Po kliknięciu przycisku „Zapłać” zostaniesz przeniesiony na stronę operatora płatności DotPay.

Jeśli zamkniesz okienko bez dokonania opłaty, dalej będziesz na liście graczy i będziesz miał możliwość opłacenia wpisowego u organizatora lub ponownie otwierając okienko płatności po kliknięciu linku „Opłać wpisowe online! Kliknij tutaj”.

Pamiętaj jednak, że organizator mógł zastrzec w regulaminie wydarzenia, że przyjmuje wpisowe tylko online – warto to sprawdzić.