Zakładanie konta

Konto możesz założysz na stronie bo5.pl, zarówno wchodząc na stronę przez przeglądarkę na komputerze jak i na telefonie. Proces przebiega dokładnie tak samo.

 1. Jeśli masz już zainstalowaną aplikację na swoim telefonie, kliknij przycisk „Zaloguj się – mam konto BE5T”.


  Na dole ekranu znajdziesz link „Nie masz konta? Zarejestruj się”. Otworzysz w ten sposób przeglądarkę, w której dalej przeprowadzisz proces rejestracji opisany w punkcie 2 poniżej.

 2. Otwórz na komputerze stronę bo5.pl, w prawym górnym rogu kliknij przycisk „Logowanie” i wybierz „Rejestracja”.

  Otworzy się nowa strona z wyborem sposobu rejestracji. Masz do wyboru dwie opcje: zarejestrować się korzystając z konta Facebook (pobierzemy  z niego Twoje dane, dzięki czemu być może uda się od razu połączyć Twoje konto z profilem gracza istniejącym już w naszej bazie danych; dzięki temu do systemu „Best of Five” będziesz mógł logować się poprzez konto FB) albo zarejestrować się podając adres e-mail.

  1. Rejestracje poprzez konto Facebook
   Po kliknięciu przycisku Facebook otworzy się okienko logowania FB; po zalogowaniu się system pobierze dane z Twojego konta FB i spróbuje połączyć je z profilem gracza w naszej bazie danych.Taki profil mógł zostać stworzony wcześniej przez jeden z klubów, w którym odbywał się turniej/liga w naszym systemie, a Ty w nim uczestniczyłeś lub po prostu jesteś notowany w rankingu PFS, a tym samym masz profil w systemie „Best of Five”. Jeśli wszystko przebiegnie bez problemów, pojawi się komunikat o zakończeniu procesu rejestracji – możesz od teraz logować się do systemu „Best of Five” przy użyciu konta FB i korzystać z pełni możliwości jakie udostępniamy graczom 🙂
   Jeśli jednak w systemie nie udało się automatycznie znaleźć Twojego profilu gracza (np. na FB nie podawałeś swojego imienia i nazwiska), spróbuj wpisać swoje imię i nazwisko (bez zdrobnień, czyli Maciej zamiast Maciek). Gdy system znajdzie takiego gracza, pojawi się on w formie niebieskiego przycisku. Kliknij go. Połączenie konta FB z profilem gracza wymaga teraz weryfikacji przez klub, czy na pewno Ty to Ty 😉 Po zweryfikowaniu poinformujemy Cię e-mailem.
   UWAGA: Może się zdarzyć sytuacja, że w naszej bazie jest kilku graczy o tym samym imieniu i nazwisku. Jeśli nie pokazały się dodatkowe informacje, takie jak miasto czy wiek, i nie wiesz który profil wybrać, napisz do nas na biuro@bo5.plJeśli jednak po wpisaniu imienia i nazwiska dalej nie udało znaleźć się profilu gracza w naszym systemie, kliknij przycisk „Utwórz nowe konto gracza”, wypełnij formularz i kliknij „Utwórz konto”. Możesz od teraz logować się do systemu „Best of Five” przy użyciu konta FB i korzystać z pełni możliwości jakie udostępniamy graczom 🙂

  2. Rejestracja zwykła, poprzez adres e-mail
   Wpisz swój adres e-mail i kliknij „Rejestruj”. Na podany adres zostanie wysłany e-mail z linkiem, kliknij go aby kontynuować rejestrację.
   Wpisz swoje imię i nazwisko bez zdrobnień i postępuj dalej jak w przypadku opisanym w punkcie a. Rejestracja poprzez konto Facebook.
   Po zakończeniu procesu rejestracji, na Twój adres e-mail otrzymasz wiadomość z hasłem, którego musisz użyć przy pierwszym logowaniu do systemu. Po zalogowaniu możesz je oczywiście zmienić. W tym celu wejdź na stronę bo5.pl, kliknij przycisk „Witaj” w prawym górnym rogu i wybierz „Zmień hasło”.