Umawianie się na mecze przez aplikację mobilną

Gdy liga wystartuje, będziesz mógł umawiać się na mecze na kilka sposobów.

Po pierwsze wejdź w ligę i kliknij zakładkę drugą. Zobaczysz listę graczy, a przy każdym z nich ikonki z prawej strony.

  1. Klikając ikonkę telefonu, zadzwonisz do gracza (oczywiście za rozmowę zostanie pobrana opłata zgodna z cennikiem Twojego operatora sieci komórkowej).
  2. Ikonka dymku z trzema kropkami pozwoli na wysłanie SMSa na prywaty numer telefonu gracza (oczywiście zostanie za niego pobrana opłata zgodna z cennikiem Twojego operatora sieci komórkowej).
  3. Ikonka czatu otworzy wewnętrzny komunikator w naszej aplikacji.
  4. Ostatnia ikonka plusa służy do dodawania wyniku rozegranego meczu.

W zależności od konfiguracji ligi przez organizatora, ikonka telefonu, dymku i plusa mogą się nie pojawiać. Oznacza to, że dane kontaktowe graczy nie są udostępniane (lub gracz ich nie podał), a wyniki meczów może wpisywać tylko organizator (lub rozegrałeś już z danym graczem wszystkie możliwe mecze).

Dla ułatwienia umawiania się, gracze mogą określać swoje preferowane godziny meczów. Gdy któryś zawodników to zrobi, będzie to zaznaczone żółtym (gracz zdefiniował swoją dostępność) lub zielonym trójkącikiem (gracz zdefiniował swoją dostępność i pokrywa się ona z Twoimi preferowanymi godzinami). Aby zobaczyć godziny wybranego gracza, kliknij trójkącik.