Wpisywanie wyniku meczu

Jeśli rozegraliście już mecz ligowy, ustalcie który z Was ma wpisać wynik (drugi będzie go musiał oczywiście potwierdzić).

Wejdź w ligę i kliknij zakładkę drugą. Zobaczysz listę graczy, a przy każdym z nich ikonki z prawej strony. Znajdź swojego przeciwnika i kliknij ikonkę plusa. Jeśli nie widzisz takiej ikonki przy żadnym graczu, oznacza to, że liga jeszcze nie wystartowała lub organizator nie umożliwił Wam samodzielnego wpisywania wyników, skontaktujcie się z nim.

Po kliknięciu ikonki plusa, pojawi się ekran do wpisywania wyniku. Wpisuj tylko małe punkty przegranego w każdym secie, system sam uzupełni wynik zwycięzcy setu. Po wpisaniu wyniku, kliknij przycisk z ikonką dyskietki i gotowe.

Teraz wynik musi zostać potwierdzony przez organizatora rozgrywek lub przez Twojego przeciwnika. Dopóki nie zostanie potwierdzony, będzie przy nim widoczna klepsydra (numer 1 na screenie poniżej). Przy niej znajdują się punkty, które obaj otrzymacie za rozegrany mecz, gdy tylko zostanie potwierdzony.

Jeśli natomiast wynik wpisał Twój przeciwnik, po wejściu w drugą zakładkę zobaczysz żółtą ikonkę do potwierdzenia wyniku meczu  (numer 2 na screenie poniżej). Im szybciej potwierdzisz wynik meczu, tym szybciej zostaną Wam doliczone punkty za jego rozegranie.